Meilipostitused

Meilipostitustest võiks välja tuua kolm erinevat alamliiki. Valik tuleks teha vastavalt eesmärgile, st kas siis on selleks suurem külastuste arv (bänner, lühike üleskutse ja suunav nupp), kogu kampaania info kuvamine juba emaili sisus või uudisblokkidena – kui on vaja ühes postituses välja tuua erinevad pakkumised või temaatikad. Meilipostituse viime me kujule, mis kuvab sisu ja pilte korrektselt nii veebibrauseris, meiliklientides kui ka mobiiliseadmetes.

Hüppelaud

Informatiivne

Uudiste blokid

Plussid ja miinused

Hinnang 10 palli skaalal

  Meili avatus Külastused kodulehele Külastuste kvaliteet Reaalne tulemus (conversion goal) Kirja valmistamise aeg Kirja valmistamise hind
Hüppelaud   9 – 10 7 8 8 160 € + KM
Informatiivne Ei oma rolli 2 – 4 10 5 5 190 € + KM
Uudiste blokid   7 8 7 7 270 € + KM

Juhime tähelepanu, et meilide avatavuse tulemus sõltub puhtalt emaili subjekti valiku õnnestumisest, kuid klikkide tulem kirja temaatikast, info mahust, kujunduse ning pakkumise aktaktiivsusest ja võib olla suuresti varieeruv vahemikus 2,5 kuni 40%.

Meilipostituste hinnastamine

Meilipostituse hind sõltub peamiselt kontaktide arvust ja sihtrühma spetsiifikusest ehk filtritest. Samuti lisandub kujundamise ja html programmeerimise tasu. Sihtrühma võite valida ise või küsida nõu meie müügispetsialistilt.

  Filtrid

  Vanus

  Sugu

  Keel

  Amet

  Ettevõtte suurus

  Tegevus­valdkonnad

  ElukohtAsukoht

  Sissetulek

  Jah
  Omab autot

  Jah
  Omab kinnisvara

  Soovid rohkem infot?
  Roosat Elevanti kaitseb reCAPTCHA mis juhindub Google privaatsuspoliitikast ning kasutustingimustest.